Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
ПОСЛЕДНИЕ СОБЫТИЯ
ЕВРОПЕЙСКИЙ ИНСТИТУТ ЗДОРОВОГО ПИТАНИЯ
  • Register

За участі заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі Наталії Микольської , Голови Віницької ОДА Валерія Коровія, заступника міського голови м. Вінниця Владислава Скальського

  • Кому держава планує компенсувати витрати за участь у міжнародних виставках?
  • Яку важливу інформацію пообіцяли надати нашому Інституту Офіс з просування експорту при Міністерстві економ розвитку і Офіс підтримки реформ при Міністерстві Аграрної Політики

це, та багато іншого Ви дізнаєтесь у цій статті ...

Сьогодні, 13 січня, у Вінниці відбулося перше в 2018 році засідання Ради з просування експорту під головуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торгового представника України Наталії Микольської. У рамках “Експортного дня” Мінекономрозвитку та Офіс з просування експорту також провели у місті освітній семінар для експортерів.

“Експорт робиться в регіонах, тому ми тут, готові відповісти на усі ваші питання та навчити вас експортному маркетингу, продажам та інструментам розвитку експорту, бо експорт - це можливість заробити для себе і для країни”, - звернулася Наталія Микольська під час засідання до представників вінницького бізнесу.

За її словами, важливим є те, що багато експортерів співпрацюють з Міністерством та Офісом з просування експорту, використовують механізми підтримки та розвитку експорту, зміцнюють свої позиції на існуючих та виходять на нові ринки.

За 11 місяців 2017 року експорт товарів з Вінниччини склав $1,1 млрд і зріс на 31,4% у порівнянні з 11 місяцями 2016 року. Цей регіон є одним з лідерів-експортерів в галузі АПК.

Крім того заступник Міністра повідомила, що у 2018 році заплановано виділення коштів на компенсацію витрат бізнес-об’єднанням, які беруть участь у міжнародних виставках по своєму напрямку. На які саме галузі і в якому об’ємі – це не повідомлялось, але інформація досить обнадійлива! За більш детальною інформацією пані Наталля Микольська порадила звертатись безпосередньо до Офісу з просування експорту (EXPORT PROMOTION OFFICE).

Користуючись такою нагодою представник нашої організації звернувся за роз’ясненнями цього питання до присутніх на цьому заході  керівника відділу Освіти та B2G Офісу з просування експорту Тетяни Міськової та координатора робочої групи з розвитку ринків збуту з Офісу підтримки реформ при Міністерстві Аграрної Політики Олександра Жемойда, які пообіцяли найближчим часом надати з цього приводу більш детальну інформацію. Звичайно, ми - "Європейський Інститут Здорового Харчування" одразу поділиться нею зі своїми членами і, звісно, з Вами!

Крім цього пані Наталля Микольська вислвила прохання повідомити про те, що Офіс з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України у співпраці з Міністерством закордонних справ України / MFA of Ukraine готує торгову місію українських виробників до Нігерії та Гани, яка відбудеться з 1 по 7 квітня 2018 року. Часу лишилось обмаль, тому власники бізнесу, які бажають приєднатись до цього заходу – зв’жяться з представниками Офісу і повідомте про своє бажання!

Основна мета – вивчення системи експортно-імпортних відносин, торговельних бар’єрів і законодавчих особливостей цих країн та ознайомлення з веденням господарської і торгової діяльності на місцевому рівні.

Ці африканські країни є одними з найперспективніших ринків збуту для українських виробників, завдяки надзвичайно високому темпу зростання кількості споживачів та досить низьким темпам розвитку виробництва.

Довідково

Офіс з просування експорту є консультативно-дорадчим органом при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, який допомагає українським експортерам у виході на іноземні ринки шляхом розвитку експортних компетенцій українського бізнесу, допомоги в налагодженні співробітництва та партнерства між українським та закордонним бізнесом.

Засідання Ради з просування експорту координуються B2G платформою Офісу, яка має на меті  налагодження ефективного діалогу між бізнесом та владою, зокрема, через проведення регіональних й галузевих зустрічей. За 2017 рік було організовано 21 B2G зустріч, 8 з яких відбулись у регіонах, за участі представників Мінекономрозвитку та інших ЦОВВ та органів місцевого самоврядування.


Підписуйтесь на Фейсбуці на нашу сторінку та у групу нашої ГО «Європейський Інститут Здорового Харчування» і Ви завжди будите у курсі актуальних новин з питань здорового харчування, виробників такої продукції і допомоги у її просуванні не тільки на ринки Україна а і у всьому світі!

Меню Институт

Поделиться в соц.сетях:

 

НАША МИССИЯ:

Пропагандировать и внедрять здоровый образ жизни, путем продвижения продуктов здорового питания, поддержки их производителей и потребителей.

Оформить подписку

Зарегистрируйтесь для получения последних новостей, будьте в курсе всех событий нашего Интитута.