Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
ПОСЛЕДНИЕ СОБЫТИЯ
ЕВРОПЕЙСКИЙ ИНСТИТУТ ЗДОРОВОГО ПИТАНИЯ
  • Register

22 грудня 2017 року у приміщені Міністерства аграрної політики та продовольства України відбулась інформаційна сесія «Практика виходу на ринок Японії. Досвід експертів та експортерів» в рамках проекту з підтримки експорту українських продуктів і напоїв. У цьому заході приймав участь і наш представник ГО «Європейський Інститут Здорового Харчування».  Нижче надаємо короткий звіт по отриманій інформації.

Заступник Міністра – Ольга Трофімцева відверто розповіла про не оптимістичний стан речей у можливостях підтримці бізнесу з боку держави що до експорту. Тому вона особисто по мірі своїх сил і можливостей оказує допомогу тим компаніям, яки самі проводять таку роботу по підтримці вітчизняних виробників у виході на високомаржінальні ринки світу.  

Експерти компанії Consulting Integrated – Віктор Бобко і Юрій Луценко поділились своїм досвідом у стратегії виводу на ринок Японії української компанії, яка виготовляє ягідні пасти ТМ Liqberry. Також своїм досвідом поділилась і комерційний директор компанії Ликберрі – Ірина Лукащук.

Цікаві варіанти пошуку шляхів до ринку «країни, де сходить сонце» розповіли Експорт-Директор компанії Верес і Директор з Експорту відомих нам вин і коньяків ТМ Шабо.

Українська присутність на ринку Японії ще зовсім мізерна, але шлях долає завжди той, хто йде. І чим більше нас буде іти у одному напрямку, тим легше нам буде здолати цей шлях разом!

Консалтингова компанія Consulting Integrated є піонером на шляху до Японії. Вони подолали цей  шлях разом з Ликберрі. Безцінний досвід, який отримали у Consulting Integrated дає їм можливість надати суттєву допомогу тим, хто має на меті вийти на ринок Японії. Компанія Шабо вже вирівшила скористатись такою допомогою. Можливо і Вам, наші читачі,  стане у нагоді їхній досвід?

Компанія Consulting Integrated вирішила брати участь у найкрупнішій японській виставці FOODEX JAPAN 2018 і має на меті організувати колективний стенд  де будуть представлені українські виробники - партнери компанії.

Заплановано три варіанти участі – безпосередня участь компанії у колективному стенді, дистанційна участь, коли компанія надає лише свою продукцію, а представник Consulting Integrated її представляє і заочна участь, де представники компанії виконують Ваші завдання по збору необхідної  інформації. Буде виготовлена рекламна поліграфія і Каталог продукції учасників стенду.

Часу обмаль, виставка проводиться з 6 по 9 березня 2018 року. Керівництво  ГО «Європейський Інститут Здорового Харчування» давно і плідно співпрацює з компанією- Consulting Integrated. Тому всім виробникам продуктів здорового харчування, хто вирішить прийняти учать у колективному стенді на FOODEX JAPAN 2018, ми надамо безкоштовну допомогу в організаційних питаннях.

За більш детальною інформацією у участі в колективному стенді виставки FOODEX JAPAN 2018 звертайтесь на нашу адресу - Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Бажаємо всім успіху у просуванні натуральних і корисних українських продуктів на безмежні ринки світу!

Будь ласка, терміново розповсюдьте цю інформацію на своїх сторінках у соціальних мережах та серед своїх знайомих виробників. Лишилось усього два місяці, включно із новорічними святами!

    

Меню Институт

Поделиться в соц.сетях:

 

НАША МИССИЯ:

Пропагандировать и внедрять здоровый образ жизни, путем продвижения продуктов здорового питания, поддержки их производителей и потребителей.

Оформить подписку

Зарегистрируйтесь для получения последних новостей, будьте в курсе всех событий нашего Интитута.