Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
ПОСЛЕДНИЕ СОБЫТИЯ
ЕВРОПЕЙСКИЙ ИНСТИТУТ ЗДОРОВОГО ПИТАНИЯ
  • Register

Цей масштабний захід відбувся у місті Лева 8 грудня 2017р. на Арені-Львів.

Нет-воркінг зустріч об’єднала керівників і власників малого бізнесу, представників влади, посольств та міжнародних партнерів із Сполучених Штатів і міжнародних організацій UNDP, USAID, ЄБРР, GIZ, Peas Corps, CIPE.

Відбулася панельна дискусія у форматі «Town Hall» коли кожний учасник має змогу розповісти про себе, про свої ініціативи, натомість отримати цінний досвід від інших учасників.

Звичайно, що і представники нашої організації у повній мірі скористалися цією нагодою. Розповідь про цілі і завдання, які поставив за мету наш Інститут дуже зацікавила виробників харчової промисловості. З деякими з них була досягнута попередня домовленість про спільні заходи по популяризації  вітчизняного виробника якісної продукції  і його підтримка на професійному рівні.

Крім цього на річниці Клубу Ділових Людей був підписано Меморандум про  партнерство  між представниками інших громадських організацій.

Організаторам цього чудового  заходу безумовно вдалося поєднати загальну атмосферу свята з корисними діловими знайомствами, що підтверджує саме високу професійність і назву КЛУБУ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ на чолі з його головою  – Миколою Савуляком.

Дякуємо організаторам!

Меню Институт

Поделиться в соц.сетях:

 

НАША МИССИЯ:

Пропагандировать и внедрять здоровый образ жизни, путем продвижения продуктов здорового питания, поддержки их производителей и потребителей.

Оформить подписку

Зарегистрируйтесь для получения последних новостей, будьте в курсе всех событий нашего Интитута.