Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
ПОСЛЕДНИЕ СОБЫТИЯ
ЕВРОПЕЙСКИЙ ИНСТИТУТ ЗДОРОВОГО ПИТАНИЯ
  • Register
 

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2019, № 7, ст.41)

Цей Закон встановлює правові та організаційні засади надання споживачам інформації про харчові продукти з метою забезпечення високого рівня захисту здоров’я громадян і задоволення їхніх соціальних та економічних інтересів.

Чому він важливий? Які передбачено штрафи за порушення дотримання Закону про харчові продукти? Не встигли впровадити принципи НАССР?  - це лише тридцять мінімальних заробітних плат! (на сьогодні це 111690 грн)

За участі заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі Наталії Микольської , Голови Віницької ОДА Валерія Коровія, заступника міського голови м. Вінниця Владислава Скальського

  • Кому держава планує компенсувати витрати за участь у міжнародних виставках?
  • Яку важливу інформацію пообіцяли надати нашому Інституту Офіс з просування експорту при Міністерстві економ розвитку і Офіс підтримки реформ при Міністерстві Аграрної Політики

це, та багато іншого Ви дізнаєтесь у цій статті ...

 

ЗАКОН УКРАЇНИ

вступає в силу з 4 квітня 2018р

Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин

Відомості Верховної Ради (ВВР), 2017, № 31, ст.343)

Цей Закон визначає правові та організаційні засади державного контролю, що здійснюється з метою перевірки дотримання операторами ринку законодавства про харчові продукти, корми, здоров’я та благополуччя тварин, а також законодавства про побічні продукти тваринного походження під час ввезення (пересилання) таких побічних продуктів на митну територію України.

Какие пищевые ингредиенты можно считать «натуральными»? До сих пор не было согласованного на международном уровне определения «натурального» пищевого ингредиента. Новая техническая спецификация ISO поможет ключевым игрокам пищевой промышленности и индустрии напитков заговорить на одном языке.

Меню Институт

Поделиться в соц.сетях:

 

НАША МИССИЯ:

Пропагандировать и внедрять здоровый образ жизни, путем продвижения продуктов здорового питания, поддержки их производителей и потребителей.

Оформить подписку

Зарегистрируйтесь для получения последних новостей, будьте в курсе всех событий нашего Интитута.